جستجو
همزمان با آيين عزاداري حسيني

پیکر شهید گمنام در سازمان اتکا تشییع شد

پيکر شهيد گمنام در سازمان اتکا تشييع شد

همزمان با ایام تاسوعا و عاشورای حسینی و در برگزاری آئین عزاداری سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین (ع) ، پیکر شهید گمنام در سازمان اتکا تشییع شد.

دسته عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و یاران باوفایش در آستانه تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور پرشور مدیرعامل ، مدیران و کارکنان سازمان اتکا برپا و پیکر مطهر شهید گمنام بر روی دوش عزاداران حسینی تشییع گردید.

در این مراسم ، سازمان اتکا میزبان و معطر به عطر وجود شهید گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس شد و ارادتمندان اهل بیت (ع) و عاشقان حسینی در تشییع شهید والامقام دفاع مقدس با حضور حداکثری ، اوج ارادت خود را به شهیدان انقلاب اسلامی ایران به نمایش گذاشتند.

برنامه های مراسم عزاداری سازمان اتکا در این روز شامل برپایی دسته عزاداری به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی ، بیان خاطرات کوتاهی از پدر یکی از شهدا و ذکر مصیبت توسط مدیرعامل سازمان ، قرائت زیارت عاشورا ، نوحه خوانی توسط مداحان و ذاکرین اهل بیت(علیهم السلام) ، سخنرانی در خصوص واقعه عاشورا ، ذبح گوسفند و توزیع گوشت بین نیازمندان و پذیرایی از عزاداران ، بر سر سفره احسان سالار شهیدان بود.

گفتنی است ، در آئین عزاداری هیئت عاشورائیان سازمان اتکا در دهه اول محرم معاونین ، مدیران و کارکنان سازمان در عزا و ماتم حضرت سیدالشهداء (ع) و یاران باوفایش به سوگ نشسته و جلوه زیبایی از عشق به مولایشان را به نمایش گذاشتند.

مدیرعامل سازمان اتکا نیز با قرائت زیارت عاشورای غیر معروفه در روز چهارم ماه محرم در جمع عزاداران حسینی ، مجلس روضه و عزای حضرت سیدالشهداء (ع) را شور بیشتری بخشید.

 این عزاداری علاوه بر ستاد سازمان اتکا ، در تمامی واحدهای تابعه اتکا در سراسر کشور با حضور پرشور عاشقان حسینی برگزار شد.

نويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکابرچسب خبر:

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

۱۳۹۸/۰۶/۳۰
پيکر شهيد گمنام در سازمان اتکا تشييع شد
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466