جستجو
نماينده مقام معظم رهبري در وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح :

اتکا جهش در تولید و جهش در خدمت را از همین ابتدای سال شروع کرده است

اتکا جهش در توليد و جهش در خدمت را از همين ابتداي سال شروع کرده است

بازدید حضرت حجه الاسلام و المسلمین آقاجانپور ، ریاست محترم عقیدتی سیاسی ودجا و هیئت همراه از خط تولید ماسک و مواد شوینده و ضدعفونی کننده سازمان اتکا

در روز میلاد سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و روز پاسدار ، نماینده مقام معظم رهبری در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از ستاد شرکت فروشگاههای اتکا و کارخانه گلیسیرین اتکا بازدید نموده و از نزدیک با روند تولید ماسک و مواد شوینده و ضدعفونی کننده آشنا شدند .

در این بازدید که آقای دکتر رضایی مدیرعامل سازمان اتکا و حاج آقا بهرامی معاون روابط عمومی و تبلیغات سازمان عقیدتی ودجا و حاج آقا ابراهیمی مشاور عقیدتی سیاسی ودجا و آقای دکتر پورجعفری جانشین سازمان اتکا و دکتر اعلمی مدیرعامل شرکت فروشگاههای اتکا و معاونین و مدیران و رییس عقیدتی سیاسی سازمان اتکا ، ایشان را همراهی می کردند ، حضرت حجه الاسلام و المسلمین آقاجانپور ضمن تبریک ایام ماه مبارک شعبان و سال نو گفتند باعث مسرت است که در روز ولادت امام حسین علیه السلام و روز پاسدار بازدید از مجموعه اتکا صورت می پذیرد. سال ۱۳۹۹به نحوی شروع گردید که کشور و دنیا درگیر ویروس منحوس کرونا شده است. ایشان با بیان اینکه طبق آیات قرآن ، انسان همواره در معرض آزمون و امتحان می باشد گفتند افراد و ملت هایی از این آزمون ها و بلایا موفق و سربلند بیرون می آیند که صابر و مقاوم باشد. موفقیت و اقتدار کشور و نیروهای مسلح و وزارت دفاع نتیجه همین صبر و مقاومت و توکل به خداوند متعال است و الحمدلله می بینیم نیروهای مسلح ایران در این شرایط از آمادگی خیلی خوبی برخوردار هستند. در شرایط فعلی نیز رزمندگان دوران دفاع مقدس در سنگر جدید با صبر و طاقت مثال زدنی در حال خدمت به مردم و نیروهای مسلح هستند در همین شرایط بحرانی ما در سایر کشورها می بینیم که مردم در هجوم به فروشگاهها چه کارهایی انجام می دهند. به همت کارکنان پرتلاش مجموعه هایی مانند اتکا ، ما بجایی رسیده ایم که علی رغم تمام تحریمهای ظالمانه ضمن خودکفایی داخلی می توانیم به کشورهای دیگر نیز کمک نماییم. آمریکای خبیث که در ابتدا می گفت ما حاضریم به ایران کمک کنیم و این گفتار بابت تمسخر و زیرسوال بردن مدیریت کشور بود ، الان خودشان در تهیه و توزیع ماسک و مواد ضد عفونی و غیره  مشکل دارند و حتی کادر درمانی آنها با کیسه زباله خود را می پوشانند.

نماینده مقام معظم رهبری در وزارت دفاع در ادامه بابیان اینکه در شرایط بحرانی می بینیم که با حضور شبانه روزی مجموعه اتکا و با مدیریت جهادی این امکان وجود دارد که در کمترین زمان خط تولید جدید برای رفع نیازهای جامعه راه اندازی نماید ،گفتند الحمدلله اتکا در عرصه اقتصاد مقاومتی کارهای بسیار خوبی در سال گذشته انجام داده است که درخور تقدیر و تشکر می باشد و در سال جدید نیز با راه اندازی خط تولید ماسک در این ایام تعطیل نشان می دهد که برنامه بسیار خوبی برای جهش تولید بر اساس نیازهای کشور و مردم دارد و مهم و بجاست گزارش مناسبی از عملکرد خوب سازمان اتکا خدمت مسئولان عالی نظام ارائه گردد. ایشان افزودند بازدیدهای مختلفی از صنایع دفاع در این تعطیلات داشته ام و اینجا نیز شاهدیم که فروشگاهها فعال و پویا هستند و اتکا با حضور جدی خود آرامش خوبی در جامعه ایجاد نموده است و در وسط میدان است. ایشان در ادامه با خطاب قرار دادن پرسنل تولیدکننده ماسک اتکا گفتند در شرایطی که ویروس منحوس کرونا دنیا و کشورعزیزمان را مورد تهدید قرار داده است بعنوان وزارت دفاع نیازمند آن هستیم که وارد عمل شده و از مردم عزیزمان و خانواده ها مراقبت و محافظت نماییم. یکی از راههای این مراقبت تولید ماسک می باشد که از ورود ویروسها و میکروبها جلوگیری می نماید.

با خبر شدم که سازمان اتکا در تولید ماسک و مواد ضدعفونی کارهای بسیار خوبی انجام داده است. از نزدیک خدمت رسیدم تا بعنوان نماینده مقام معظم رهبری این خدمت صادقانه شما خواهران و برادران را ببینم و به سهم خود تقدیر و تشکر نمایم. تقدیر برای اینکه این تولید شما ارزشمند است. همه در معرض آزمایش هستیم. آنهایی که در برابر بلاها و سختیها از مردم خود دفاع می کنند مورد لطف الهی هستند. همه دوران دفاع مقدس را به یاد داریم. من امروز با دیدن شما یاد جهاد خانواده ها و زنانی افتادم که اقلام مورد نیاز جبهه ها را تامین می کردند و در جبهه امروز شما همان کار را انجام می دهید .آن طور که گزارش شده در حال تولید روزانه پنجاه تا صد هزار ماسک هستید که قابل  افزایش است .خداوند ان شاءالله این سعی و  تلاش شما را می پذیرد و پاداشتان زیاد خواهد بود. ایشان در پایان گفتند دعا کنیم تا خداوند متعال  که همه چیز در دست اوست  حال ما و مردم ما و خانواده ها را بهترین حال  و شر این ویروس منحوس را از سر ملت ایران و جهان کم بفرماید .

در ابتدای این بازدید آقایان دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا و دکتر مرتضی اعلمی  مدیرعامل شرکت فروشگاههای زنجیره ای اتکا ضمن خیر مقدم و تبریک ایام شعبانیه و سال نو توضیحات مبسوطی از فعالیتها و اقدامات انجام شده و در دست اقدام ارائه نمودند .

نويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

https://www.etka.ir/news/896/

برچسب خبر :

3.230.154.129
۱۹۴.۵.۵۳.۲۶

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

نظرات کاربران:

۱۳۹۹/۰۳/۱۵
۲۰:۴۵
اتکا جهش در توليد و جهش در خدمت را از همين ابتداي سال شروع کرده است
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466