جستجو
مديرعامل سازمان اتکا:

پیاده روی اربعین تداعی کننده فرهنگ عاشورایی است

پياده روي اربعين تداعي کننده فرهنگ عاشورايي است

مدیرعامل سازمان اتکا با بیان اینکه حماسه بزرگ پیاده روی اربعین تجلی گاه عشق و ارادت شیعیان به حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) است ، اظهار داشت: پیاده روی اربعین تداعی کننده  فرهنگ عاشورایی است و در این مسیر باید با پای دل قدم برداشت و با چشم دل تمام زیبایی های این سفر را دید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اتکا ، مدیرعامل سازمان اتکا همچون سال های گذشته و به پیروی از سیره اهل بیت (علیهم السلام) ، ضمن پیاده روی در مسیر کربلا در چهلمین روز شهادت سید و سالار شهیدان به عزاداری پرداخت.

دکتر عیسی رضایی به همراه تعدادی از مدیران و کارکنان اتکا و همرزمان و همراهان خود در قالب کاروان زیارتی کوثریان ، سفر خود را به کربلای معلی آغاز نمودند و پس از طی طریق و عبور از مرز چذابه وارد کشور عراق شدند.

کاروان زیارتی کوثریان پس از زیارت حرم مطهر و بارگاه نورانی امیرالمؤمنین حضرت علی (علیه السلام) ، دوشادوش سیل عظیم و میلیونی عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) ، در مدت سه روز مسیر کربلای معلی را پیاده طی نموده و با اقامه نماز جماعت ، قرائت زیارت عاشورا و زیارت اربعین و مدیحه سرایی به سوگ و عزاداری پرداختند.

دکتر رضایی با بیان اینکه اشتیاق ارادتمندان و عاشقان خاندان عصمت و طهارت (علیهم السلام) با وجود سختی های این سفر ، هر ساله افزایش می یابد ، پیاده روی اربعین حسینی را نماد قدرت ، همبستگی و اتحاد بین شیعیان و ایستادگی و مقاومت در برابر ظلم مستکبران دانست و شور و شوق این پیاده روی را وصف ناپذیر توصیف کرد.

نويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

www.etka.ir/news/743/

برچسب خبر :

مديرعامل سازمان اتکا

,

دکتر عيسي رضايي

,

پياده روي اربعين

192.168.225.199
۱۹۲.۱۶۸.۲۲۵.۱۹۹

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

نظرات کاربران:

۱۳۹۸/۰۸/۲۳
۹:۰۸
پياده روي اربعين تداعي کننده فرهنگ عاشورايي است
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466