جستجو

امضای تفاهم نامه همکاری بین سازمان اتکا و بانک قرض الحسنه رسالت

امضاي تفاهم نامه همکاري بين سازمان اتکا و بانک قرض الحسنه رسالت
مهندس محمدحسين حسين زاده مديرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و دکتر عيسي رضايي مديرعامل سازمان اتکا ، تفاهم نامه ارائه خدمات بانکداري اجتماعي (خدمات غيرحضوري) به جامعه هدف را امضاء نمودند.
اين تفاهم نامه همکاري که در راستاي اجراي منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) در خصوص توسعه اقتصاد مقاومتي منعقد گرديده است ، علاوه بر رونق توليد و فراهم نمودن زمينه اشتغال براي اقشار مختلف مردم ، شرايط اقتصاد درون گرا و برون زا را بر اساس رويکرد اقتصاد مقاومتي در کشور بيش از پيش فراهم مي نمايد.
در همکاري مشترک سازمان اتکا و شبکه توسعه اجتماعي رسالت در جهت بهبود رفاه جامعه هدف و عموم مردم ، بر پايه خدمات بانکي و تسهيلات مناسب تأکيد شده است.
همچنين بر اساس مفاد اين تفاهم نامه که به مدت 3 سال اعتبار دارد ، طرفين قرارداد در جهت شکل گيري کانون هاي همياري اجتماعي (تشکل مردمي در سطح مسجد ، محله ، روستا ، خانواده ، سازمان و ...) و عضويت افراد در اين کانون ها و همچنين سامانه هاي مرتبط با آن ، همکاري مي نمايند.
همزمان با انعقاد اين تفاهم نامه همکاري ، مديرعامل بانک قرض الحسه رسالت با تقدير و تشکر از خدمات اثرگذار و جامع نگر دکتر عيسي رضايي ، اظهار اميدواري کرد که با امضاي اين تفاهم نامه ، ارائه خدمات به جامعه هدف در مسير رو به تعالي حرکت نموده و تيم هاي تخصصي اتکا و بانک قرض الحسنه در اين عرصه عملکرد خوبي را رقم زنند.
دکتر عيسي رضايي مديرعامل سازمان اتکا نيز با قدرداني از حسن نيت مديرعامل بانک قرض الحسنه رسالت ، اظهار داشت: با بهره گيري از شبکه اجتماعي بانک رسالت و حذف بوروکراسي ، يک مدل عملياتي و الگوي مناسبي در آينده نزديک در سطح ملي ارائه خواهيم کرد که نشانگر بهره گيري مناسب از توانمندي ها و تخصص نيروي انساني در کشور و اجراي اقتصاد مقاومتي با کمترين هزينه و بيشترين بهره وري است.
ايشان ، خدمتگزاري و توجه به قشر مستضعف و زجرکشيده انقلابي را مايه افتخار و رضايت خداوند عنوان و تأکيد کرد: تمام تلاش خود را براي رونق توليد و ايجاد زمينه اشتغالزايي در سطح کشور به کار خواهيم بست و افق هاي ديگري را براي ارائه خدمات خرسندساز به جامعه هدف فراهم خواهيم کرد.
تصاویر بیشترنويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

www.etka.ir/news/630/

برچسب خبر :

بانک قرض الحسنه رسالت

,

سازمان اتکا

,

دکتر عيسي رضايي

,

مهندس محمدحسين حسين زاده

192.168.225.199
۱۹۲.۱۶۸.۲۲۵.۱۹۹

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

نظرات کاربران:

۱۳۹۸/۰۷/۲۴
۲۰:۱۵
امضاي تفاهم نامه همکاري بين سازمان اتکا و بانک قرض الحسنه رسالت
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466