جستجو

استقبال موکب داران عراقی از نمایشگاه محصولات سازمان اتکا در استان قم

استقبال موکب داران عراقي از نمايشگاه محصولات سازمان اتکا در استان قم
همزمان با برگزاري همايش تکريم خدام اربعين امام حسين (ع) موکب داران عراقي مستقر در پياده روي اربعين که در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله عليها) برگزار شد ، نمايشگاه محصولات و توليدات سازمان اتکا در صحن صاحب الزمان (عج) آن آستان مقدس مورد استقبال موکب داران قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومي سازمان اتکا ، به دعوت جمهوري اسلامي ايران ، بيش از يک هزار و 200 موکب دار عراقي در همايش سه روزه تکريم خادمين حسيني حضور يافتند. مدعوين ضمن شرکت در اين همايش ، به حرم مطهر امام رضا (ع) و حرم حضرت فاطمه معصومه (سلام الله عليها) مشرف گرديده ، در پايان همايش به ديدار مقام معظم رهبري (مد ظله العالي)  شرفياب شدند.
در حاشيه برگزاري اين گردهمايي ، سازمان اتکا ضمن ارج نهادن به ميهمانان عراقي و ايراني و پذيرايي مناسب از اين عزيزان در موکب سازمان اتکا مستقر در حرم حضرت معصومه (س) جهت ارائه خدمات متنوع به اين عزيزان و در راستاي رونق توليد و حمايت از کالاي ايراني و صادرات محصولات ايراني در يک حرکت ابتکاري  ، نمايشگاه محصولات غذايي ، کنسروي و سلولزي و کالاهاي مورد نياز موکب داران در ايام اربعين حسيني (ع) را در کنار موکب برپا نمود که عرضه کالاهاي توليدي سازمان اتکا در بخش هاي مختلف ، مورد استقبال چشمگير موکب داران عراقي و ايراني قرار گرفت.
گفتني است ، تفاهم نامه تهيه و تأمين بخشي از کالاها و مايحتاج مواکب اربعين حسيني با موکب داران از نکات مورد توجه اين نمايشگاه بود.
تصاویر بیشترنويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

www.etka.ir/news/629/

برچسب خبر :

اربعين حسيني (ع)

,

حمايت از کالاي ايراني

,

رونق توليد

,

نمايشگاه

,

موکب داران عراقي

192.168.225.199
۱۹۲.۱۶۸.۲۲۵.۱۹۹

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

نظرات کاربران:

۱۳۹۸/۰۷/۲۴
۲۱:۰۹
استقبال موکب داران عراقي از نمايشگاه محصولات سازمان اتکا در استان قم
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466