همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس

فروشگاه اتکا شهدای روستای مگاصیص در منطقه دشت آزادگان استان خوزستان افتتاح شد

فروشگاه اتکا شهداي روستاي مگاصيص در منطقه دشت آزادگان استان خوزستان افتتاح شد

همزمان با سی و یکم شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس ، آیین افتتاح  اولین فروشگاه روستایی اتکا در منطقه مرزی و محروم مگاصیص در استان خوزستان با نام «شهدای روستای مگاصیص» با حضور دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا، ریاست اداره عقیدتی سیاسی سازمان، مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای اتکا، مسئولین محلی و اهالی روستا افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در جمع اهالی خونگرم روستای مگاصیص که در مراسم افتتاح فروشگاه «شهدای روستای مگاصیص» حضور داشتند، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، به بیان خاطراتی از ایثارگری و از خود گذشتگی رزمندگان و دلاورمردان دشت آزادگان در استان خوزستان پرداخت و افزود: سفر به منطقه دشت آزادگان در استان خوزستان و دیدار با اهالی و خانواده شهدای روستای مگاصیص، برای مسئولین سازمان اتکا دارای خیر و برکت بسیار زیادی است.
مدیرعامل سازمان اتکا با بیان اینکه ما هر چه داریم ، به برکت خون شهداست و خدمات رسانی در این سرزمین مقدس و نورانی ، بسیار ارزشمند و ستودنی است، اظهار داشت: خدمات رسانی کارکنان اتکا در سراسر کشور از جمله نقاط مرزی و محروم کار مقدسی است و افتتاح فروشگاه و ارائه خدمات خرسندساز به اهالی این روستا جزء افتخارات سازمان اتکا به شمار می رود.
همچنین دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا در جمع اهالی و خانواده های روستاهای رمله و مگاصیص در دشت آزادگان استان خوزستان حضور یافت و به دلیل نامگذاری فروشگاه اتکا در ونزوئلا به نام «مگاصیص»، مورد استقبال پرشور مردم قدرشناس روستای مگاصیص قرار گرفت. 
مدیرعامل سازمان اتکا در دیدار با خانواده های ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس در روستای مگاصیص، طی سخنانی اظهار داشت: هیچگاه راه و یاد شهدایی که مظلومانه در دفاع از کشور و جان و مال مردم عزیزمان ، خون خود را نثار کردند، فراموش نخواهد شد. در حال حاضر نیز خانواده شهدا پشت و پناه ما هستند و ما همواره از خانواده شهدا روحیه می گیریم تا بتوانیم با روحیه و توان مضاعف به خدمات رسانی خود ادامه دهیم. 
در حاشیه افتتاح فروشگاه اتکا در روستای مگاصیص ، مدیرعامل سازمان اتکا و هیئت همراه از فروشگاه اتکا شهید سپهبد سلیمانی در استان خوزستان بازدید کردند. در این بازدید ، مدیرعامل سازمان با تعدادی از کارکنان و مشتریان فروشگاه به صورت چهره به چهره گفتگو کرد و یکی از کارکنان وظیفه شناس فروشگاه را به دلیل تکریم جامعه هدف و عموم مردم مورد تقدیر قرار داد.
گفتنی است، سازمان اتکا حدود یک ماه پیش اولین فروشگاه عرضه کالاهای مصرفی ساخت ایران موسوم به «مگاصیص» را در شهر کاراکاس پایتخت جمهوری بولیواری ونزوئلا افتتاح کرده بود که بازتاب بسیار وسیعی در سطح رسانه ها و فضای مجازی داخلی و خارجی داشته است.
این فروشگاه با مساحتی بالغ بر ۲۰ هزار مترمربع بیش از ۲۵۰۰ قلم انواع کالاهای ایرانی شامل مواد غذایی ، پوشاک ، مواد سلولزی ، انواع شوینده ها ، مواد پلاستیکی و یکبار مصرف ، انواع آجیل و تنقلات ، تراکتور و ... را برای عرضه و فروش در خود جای داده است.
انتخاب واژه مگاصیص نیز برگرفته از نام روستای مگاصیص از توابع بخش مرکزی منطقه دشت آزادگان در استان خوزستان است. این روستا به علت جمعیت کم ، کوچک  و همچنین نزدیک بودن به مرز ایران و عراق در نخستین روزهای دفاع مقدس به تصرف دشمن درآمد، اما رزمندگان اسلام در روزهای ۱۱ تا ۱۶ شهریور سال ۶۰ این روستا را به همراه سایر بخش‌های اشغال شده ، آزاد کردند.

نويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

https://www.etka.ir/news/1267/

برچسب خبر :

18.234.97.53
۱۹۴.۵.۵۳.۲۶

دريافت پيشنهادات ، انتقادات و شکايات

مشتری گرامی

با سلام و احترام ، به اطلاع می رساند رياست بازرسی سازمان اتکا در راستای نظارت بر حُسن انجام امور در تمامی واحدهای تابعه اتکا در سراسر کشور و رفع هرگونه ضعف های احتمالی ، آماده دريافت گزارشات شما مشتريان عزيز مي باشد. به شما اطمينان می دهيم گزارش های شما عزيزان را در نهايت دقت بررسی نموده و ضمن تحقق خواسته برحق شما ، مراتب را از طريق سايت اينترنتی اتکا به شما اعلام نماييم.

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
۲۲:۰۷
captcha بازخوانی تصویر
شرکت فروشگاه هاي زنجيره اي اتکا شرکت روغنکشي خرمشهر شرکت مزارع نوين ايرانيان شرکت قند پانيذفام شرکت بازرگاني و پخش سفير شرکت کشت و صنعت شهيد بهشتي شرکت سرمايه گذاري امير شرکت سهامي مزرعه نمونه شرکت فخرايران شرکت ايران گارمنت شرکت سمارت الکترونيک شرکت سهامي جنگل شفارود شرکت ارغوان گوشت منطقه آزاد چابهار شرکت بهين گستر پارسيان رويش فروشگاه اينترنتي اتکا شرکت خدمات فناوري اطلاعات اتکا