جستجو

دیدار سفیر برزیل در جمهوری اسلامی ایران با مدیرعامل سازمان اتکا

ديدار سفير برزيل در جمهوري اسلامي ايران با مديرعامل سازمان اتکا

سفیر کشور برزیل در جمهوری اسلامی ایران با دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار که مشاور مدیرعامل در امور بین الملل و معاون امور اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان اتکا و مدیرعامل شرکت ایران گارمنت نیز حضور داشتند ، مدیرعامل سازمان اتکا از حمایت دولت برزیل از عملیات تروریستی امریکا در به شهادت رساندن سردار شهید قاسم سلیمانی به شدت ابراز نارضایتی کرد و افزود: پسندیده نیست کشور برزیل که بیشترین مراودات تجاری را با کشور ایران دارد ، کاملاً با دشمنان ما در این حمله تروریستی همسو شود و شریک تجاری خود را برنجاند.

سفیر کشور برزیل در جمهوری اسلامی ایران نیز با بیان اینکه پیام مدیرعامل سازمان اتکا را به مقامات کشور خود می رساند ، تأکید کرد: دولت برزیل تمام تلاش خود را می کند تا روابط متقابل ایران و برزیل بهتر شود و در خیلی از مواقع از مواضع ایران نیز حمایت کرده است.

دکتر عیسی رضایی با اشاره به اینکه مردم ایران پیوند عاطفی خوبی با مردم کشور برزیل دارند ، تأکید کرد: این پیوند را باید تعمیم و گسترش داده و روابط تجاری طرفین را توسعه داد.

وی به تشریح فعالیت های گسترده سازمان اتکا در حوزه های فروشگاهی ، خدماتی ، تولیدی ، کشاورزی و دامپروری ، صنعتی و ... پرداخت و خواستار راه اندازی خط اعتباری خرید و همکاری متقابل در زمینه طیور ، انواع بذور کشت ، ماشین آلات سنگین ، انواع دانه های روغنی ، مواد غذایی و ... شد.

سفیر برزیل در جمهوری اسلامی ایران نیز آمادگی و تلاش خود را برای گسترش همکاری های متقابل در زمینه محصولات کشاورزی ، دام و طیور و ... اعلام کرد.   

 در پایان این دیدار مقرر شد ، طرفین گفتگو نمایندگان خود را برای نحوه همکاری و انعقاد قرارداد معرفی نمایند.

نويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

https://www.etka.ir/news/1253/

برچسب خبر :

34.205.93.2
۱۹۴.۵.۵۳.۲۶

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

نظرات کاربران:

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
۱۴:۰۹
ديدار سفير برزيل در جمهوري اسلامي ايران با مديرعامل سازمان اتکا
شرکت فروشگاه هاي زنجيره اي اتکا شرکت روغنکشي خرمشهر شرکت مزارع نوين ايرانيان شرکت قند پانيذفام شرکت بازرگاني و پخش سفير شرکت کشت و صنعت شهيد بهشتي شرکت سرمايه گذاري امير شرکت سهامي مزرعه نمونه شرکت ايران گارمنت شرکت سمارت الکترونيک شرکت سهامي جنگل شفارود شرکت ارغوان گوشت منطقه آزاد چابهار شرکت بهين گستر پارسيان رويش فروشگاه اينترنتي اتکا شرکت خدمات فناوري اطلاعات اتکا