جستجو
با حضور معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع

نمازخانه فروشگاه اتکانوبنیاد افتتاح شد

نمازخانه فروشگاه اتکانوبنياد افتتاح شد

همزمان با سالروز میلاد خجسته امام حسن مجتبی (ع) ، دو طرح ساخت نمازخانه و توسعه سوپر فروشگاه نوبنیاد با حضور امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ‌کننده وزارت دفاع و رئیس هیئت مدیره سازمان اتکا ، امیرسرتیپ عبدی مدیرکل روابط عمومی وزارت دفاع ، دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا و دکتر اعلمی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای اتکا به بهره برداری رسید.

در این مراسم ، امیر سرتیپ شعبانیان از اقدام شایسته سازمان اتکا و روند رو به رشد ابعاد معنوی در فروشگاه های اتکا ابراز رضایت نمود.

در ادامه ، دکتر عیسی رضایی مدیرعامل سازمان اتکا از زحمات و تلاش دکتر اعلمی و کارکنان فروشگاه های زنجیره ای اتکا در زمان شیوع ویروس کرونا و ارائه خدمات به خانواده های نیروهای مسلح و عموم مشتریان تقدیر و تشکر نمود. آنها با ایثاری همه جانبه سلامت و امنیت خود را در معرض تهدید قرار داده اند تا مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی مورد نیاز هموطنان عزیز و بالاخص خانواده معزز نیروهای مسلح را در شرایط بحران تأمین نمایند.

دکتر عیسی رضایی ، حجم تراکم مشتری در فروشگاه های زنجیره ای اتکا را بیانگر رضایت مشتری و بازگشت اعتماد جامعه هدف به اتکا عنوان کرد.

در پایان این مراسم ، از دست اندرکاران ساخت نمازخانه در فروشگاه اتکا نوبنیاد با اهدای لوح تقدیر ، قدردانی به عمل آمد.

 در طرح توسعه غرفه سوپر فروشگاه ، به دلیل حجم مراجعه مشتریان ، بخشی از فضای انبار فروشگاه برای افزایش سطح سوپر در نظر گرفته شد که این اقدام در راستای ارائه خدمات خرسندساز و افزایش سهم اتکا از بازار و رشد فروش به خانواده‌های نیروهای مسلح و عموم شهروندان راه‌اندازی گردید.

همچنین به منظور توسعه فرهنگی و اقامه نماز جماعت ، بخشی از طبقه دوم فروشگاه برای نمازخانه در نظر گرفته شد که در این روز مبارک نمازخانه جدید فروشگاه افتتاح شد.

نويسنده خبر : مديريت روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اتکا

https://www.etka.ir/news/1171/

برچسب خبر :

3.233.229.90
۱۹۴.۵.۵۳.۲۶

ارسال نظر جدید ارسال نظر جدید

نظرات کاربران:

۱۳۹۹/۰۴/۱۴
۱۵:۱۲
نمازخانه فروشگاه اتکانوبنياد افتتاح شد
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466