معرفي سازمان اتکا

سازمان اتکا يکي از هلدينگ هاي اقتصادي برتر ايران و به عنوان بزرگترين شبکه توزيع کالاهاي مصرفي در بازار ملي و شريک تجاري مناسب در بازارهاي منطقه اي و خارجي مي باشد که در زمينه هاي متنوع مالي و اقتصادي ، بازرگاني خارجي ، صنعتي ، کشاورزي و دامپروري ، فروشگاهي و نظام توزيع کالا فعاليت مي نمايد.
هوشمند سازي زنجيره ارزش ، ناب و چابک سازي زنجيره تأمين ، ايجاد هسته کوچک دانا و شبکه بزرگ توانا به همراه بهره گيري از فناوري هاي نوين ، سازمان را به الگويي در مديريت سخت افزاري و نرم افزاري در حوزه هاي سفارش ، تامين ، نگهداري ، توزيع ، فروش و خدمات تبديل نموده است به گونه اي که جز 50 شـرکت برتر ايران مي باشد و درحال حاضر رتبه اول شرکت هاي چند رشته اي را در اختيار دارد.
سازمان اتکا با بيش از 60 سال تلاش در زمينه تأمين ، توليد و توزيع اقلام مصرفي ، به عنوان الگويي پيشتاز در عرصه مديريت سرمايه و کسب و کارهاي مالي اقتصادي و اداره بزرگترين شبکه مديريت زنجيره تأمين با رويکرد ارزش آفريني و توليد ثروت در ايران به شمار مي رود.
بهينه سازي سبد دارائي ها و بهره وري مناسب ظرفيت ها و توانمندي هاي موجود به همراه مديريت مناسب زنجيره ارزش ، سازمان را به عنوان سازماني ارزش آفرين تبديل نموده که بالاترين هدف خود را احساس کسب ارزش برتر توسط مشتريان و ذينفعان مي داند.

حوزه هاي اصلي فعاليت سازمان ، هلدينگ کشاورزي و دامپروري ، فروشگاه هاي زنجيره اي ، روغنکشي و تصفيه روغن هاي خوراکي ، صنايع غذايي و صنايع تبديلي ، صنايع قند و شکر ، لوازم خانگي و صنايع الکترونيک ، نساجي ، بورس بيمه و سرمايه گذاري مالي ، بازرگاني داخلي و خارجي ، توسعه ساختمان ، توزيع و فروش مويرگي ، گردشگري و خدمات توريستي مي باشد.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

نشانی: تهران - خیابان امام خمینی - بعد از میدان حسن آباد

خیابان باستیون شرقی (شهید مرادی) - ساختمان مرکزی اتکا

شماره تماس: 61915650 دورنگار: 61915466