گروه کشاورزی و دامپروری

اين گروه با بيش از 50 سال تجربه و در اختيار داشتن 11 مجتمع كشت و صنعت ، 6 شركت تخصصي و 2 مركز تحقيقاتي در بخش هاي كشاورزي ، دامپروري ، طيور ،کشتارگاههاي صنعتي گوشت قرمز و گوشت سفيد ، تخم مرغ در گستره جمهوري اسلامي از غرب تا شرق و از شمال تا جنوب فعاليت مي نمايد .

از ديگر فعاليتهاي اصلي اين گروه مديريت زنجيره طيور ، نماينده انحصاري مرغ گوشتي نژاد هوبارد فرانسه ، شيلات و آبزيان، اصلاح بذر و نهال ، پرورش 11 نوع گياهان دارويي و پرورش انواع گل وگياه تزئيني مي باشد .

 اين گروه  با در اختيار داشتن 400 هزار هکتار زمين زراعي، باغي و يک سوم مرتع هاي ايران و همچنين وجود سيستمهاي گلخانه اي مدرن به عنوان الگوي موفق کشاورزي و دامپروري در ايران و يکي از بزرگترين مجموعه هاي کشاورزي و دامپروري در خاورميانه محسوب مي شود .

توجه ويژه اي مديران اين گروه  به برقراري و استقرار سيستمهاي مديريت کيفيت باعث شده است تا علاوه بر استاندارهاي داخلي ، استانداردهاي ISO9001،ISO22000،EFQM ،HALAL CERTIFICATE در فرايند توليد محصولات اين شرکت حاکم شود . محصولات اين گروه علاوه برتامين نيازهاي بازار داخل سهم قابل توجهي از بازارهاي کشورهاي همجوار را کسب نموده است .