تهاتر کالا و خدمات تهاتر کالا و خدمات

انجام تجارت تهاتری امروزه یکی از روش های نوین در عرصه تجارت جهانی به شمار میرود. تجارتی که طی آن هردو طرف های خریدار و فروشنده ضمن تمرکز بر مبادله ارزش، جریان دوسویه تجاری، کالایی را مبادله و ضمن آن به رونق متقابل بازار کمک میکنند.

توسعه تراز تجاری، کاهش هزینه عملیات بانکی و نقل و انتقال پول، حذف واسطه ای زائد، و از بین بردن سربار هزینه صرافان و بانک های واسطه (که در عمل چیزی جز هزینه برای تجار ایجاد نمی نماید) از حداقل دستاورد های عملیات تجارت تهاتریست.

ما در نظر داریم به عنوان نهادی تجاری و اقتصادی با قدمت بیش از 65 سال عملیات بازرگانی و حضور موفق در عرصه های تجارت خارجی و داخلی ضمن تمرکز بر آسان سازی عملیات بازرگانی برای فعالان بخش تجارت خارجی به عنوان سازمان پیشگام در این حوزه دست یکایک فعالان این بخش را به گرمی بفشاریم.

حوزه جارت تهاتریکه به تدریج شاهد بهبود و توسعه آن در سازمان اتکا خواهید بود. قدم های اول در مسیریست که در قالب آن شرکت های خارجی و داخلی بتوانند با سهولت به عرضه و مبادله کالاهای خود در آن بپردازند.

در این راستا آمادگی داریم پیشنهادات تجار توانمند و آگاه کشورمان را پذیرا باشیم.

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
حقيقي   حقوقي
captcha بازخوانی تصویر
شرکت فروشگاه هاي زنجيره اي اتکا شرکت روغنکشي خرمشهر شرکت مزارع نوين ايرانيان شرکت قند پانيذفام شرکت بازرگاني و پخش سفير شرکت کشت و صنعت شهيد بهشتي شرکت سرمايه گذاري امير شرکت سهامي مزرعه نمونه شرکت ايران گارمنت شرکت سمارت الکترونيک شرکت سهامي جنگل شفارود شرکت ارغوان گوشت منطقه آزاد چابهار شرکت بهين گستر پارسيان رويش فروشگاه اينترنتي اتکا شرکت خدمات فناوري اطلاعات اتکا