شرکت مزارع نوین ایرانیان

تهران، خيابان امام خميني، بعد از میدان حسن آباد،خیابان شهید مرادی، ساختمان اتکا ، طبقه همکف
021-61915206

شرکت مزارع نوین ایرانیان

یکی از رویکردهای مهم نیل به اهداف توسعه کشاورزی و تامین امنیت غذایی در کشور ، یکپارچگی اراضی کشاورزی و بستر سازی در بهره گیری از فناوری های نوین در افزایش تولیدات بخش کشاورزی و دامپروری  است . در این راستا  شرکت هلدینگ کشاورزی و دامپروری "مزارع نوین ایرانیان"  به عنوان یکی از قطب های مهم تو.لید با در اختیار  داشتن منابع و ظرفیت های بزرگ و نیروی انسانی توانمند، در راستای نیل به اهداف بلند مدت توسعه کشاورزی ایران و تحقق سند چشم انداز این بخش  تشکیل شده است.

این شرکت، با برخورداری از  50 سال سابقه فعالیت واحدهای زیر مجموعه خود در زمینه های مختلف کشاورزی سطح اراضی بالغ بر 230 هزار هکتار اراضی در سطح گستره جمهوری اسلامی ایران- از شمال تا جنوب و از غرب تا شرق-   به منظور مدیریت یکپارچه و علمی بر منابع در اختیار ،  تشکیل گردیده  است.

شرکت مزارع نوین ایرانیان، هم اکنون با داشتن 10  مجتمع کشت و صنعت و 6 شرکت تخصصی و نیز مراکز علمی و فناوری , با تولید دهها هزار تن محصولات کشاورزی و دامپروری و حضور در عرصه تجارت نهاده ها و محصولات ذیربط سهم خوبی را در کشور به خود اختصاص داده و به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های کشاورزی و دامپروری ایران و خاورمیانه به شمار  می رود .

با توجه به عزم شرکت در زمینه  حرکت به سوی تعالی پایدار و در سایه برنامه ریزی های علمی صورت گرفته از جمله استقرار نظام مدیریت راهبردی ، سیستمهای مدیریت کیفیت ، مدیریت دانش و فناوری و ... و با استفاده از ظرفیتهای بزرگ موجود و در حال توسعه و  با استفاده از کارکنان و مدیران توانمند انشاالله  این شرکت خواهد توانست به اهداف کلان ترسیم شده دست یافته و چشم انداز خود را تحقق بخشد.

محصولات:

با توجه به گستره وسیع فعالیتهای این شرکت در حوزه های مختلف ، محصولات این شرکت را می توان در چند طبقه دسته بندی نمود . این محصولات با برندهای "مزرعه نمونه" ،" اتکا" ، " رشا" ، "آتیس" و "تیوا" تولید و عرضه می گردد :

 1. محصولات زراعی : شامل محصولات گندم ، جو ، کلزا ،پنبه ،ذرت علوفه ای ، ذرت دانه ای  به صورت بذری و غیربذری  
 2. محصولات باغی : شامل محصولات زیتون ، پسته ، سیب درختی ، نهال درختان
 3. محصولات زنجیره دام و طیور :خوراک دام و طیور ، جوجه یک روزه مادر هوباردF15  ، جوجه یک روزه گوشتی نژاد هوباردF15  ، گوساله پرواری و  بره
 4. محصولات پروتئینی : گوشت قرمز گوساله ،گوسفندی و شتر  بصورت لاشه و بسته بندی شده منجمد و تازه (بسته بندی بشقابی ) ،گوشت مرغ (منجمد کارتنی و سرد بشقابی ) ، گوشت شترمرغ ،بوقلمون و بلدرچین ،  شیر گاو ، شیر و دوغ شتر (برای اولین بار در کشور)
 5. محصولات صنایع غذایی و تبدیلی : رب گوجه فرنگی، چای، بسته بندی شده، کنسرو ماهی تن، محصولات لبنی، عصاره مالت، شوکومالت و ...
 6. محصولات گیاهان دارویی : دمنوش های مختلف گیاهی در بسته بندی کیسه ای و فانتزی در بیش از 20 نوع گیاه دارویی با برند "تیوا" ، گیاهان دارویی پرمصرف به صورت خشک شده و در بسته بندی عمده فروشی

در مجموع تعداد محصولات این شرکت بالغ بر 200 محصول می گردد که متناسب با نوع محصول بصورت عمده به مشتریان و خریداران و یا بصورت خرده فروشی در فروشگاههای بزرگ و زنجیره ای همچون فروشگاههای اتکا، شهروند، رفاه و میادین بزرگ میوه و تره بار تهران عرضه می گردد.

اطلاعات بیشتر 

ظرفیت های همکاری :

با توجه به توانمندیهای این هلدینگ و نیز برنامه های توسعه ای آن ، فرصتهای همکاری در کلیه زیربخشهای مرتبط با فعالیتهای این هلدینگ فراهم می باشد :

 1. جلب مشارکت سرمایه گذاری بخش خصوصی جهت اجرای پروژه های توسعه ای بزرگ در سراسر کشور
 2. طراحی،  احداث و راه اندازی واحدهای بزرگ کشت و صنعت در خارج از ایران
 3. آموزش کارکنان و پشتیبانی پس از راه اندازی واحدها در کشور هدف   
 4. سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و زیربخشهای مرتبط در خارج از کشور
 5. سرمایه پذیری داخلی و خارجی جهت انجام طرح های توسعه ای بزرگ در ایران
 6. مبادله دانش فنی در زمینه های مختلف علوم مرتبط با کشاورزی و دامپروری
 7. همکاری علمی و تحقیقاتی در زمینه موضوعات مرتبط با فعالیتهای هلدینگ
 8. مشارکت در زمینه تجارت داخلی و خارجی