شرکت مزارع نوین ایرانیان

تهران، خيابان امام خميني، بعد از میدان حسن آباد،خیابان شهید مرادی، ساختمان اتکا ، طبقه همکف
021-61915206

شرکت مزارع نوین ایرانیان

اين هلدينگ با بيش از 50 سال تجربه و در اختيار داشتن 11 مجتمع كشت و صنعت ، 6 شركت تخصصي و 2 مركز تحقيقاتي در بخش هاي كشاورزي ، دامپروري ، طيور ،کشتارگاههاي صنعتي گوشت قرمز و گوشت سفيد ، تخم مرغ در گستره جمهوري اسلامي از غرب تا شرق و از شمال تا جنوب فعاليت مي نمايد .

از ديگر فعاليتهاي اصلي اين شرکت مديريت زنجيره طيور ، نماينده انحصاري مرغ گوشتي نژاد هوبارد فرانسه ، شيلات و آبزيان، اصلاح بذر و نهال ، پرورش 11 نوع گياهان دارويي و پرورش انواع گل وگياه تزئيني مي باشد .

 اين شرکت  با در اختيار داشتن 400 هزار هکتار زمين زراعي، باغي و يک سوم مرتع هاي ايران و همچنين وجود سيستمهاي گلخانه اي مدرن به عنوان الگوي موفق کشاورزي و دامپروري در ايران و يکي از بزرگترين مجموعه هاي کشاورزي و دامپروري در خاورميانه محسوب مي شود .

توجه ويژه اي مديران اين شرکت  به برقراري و استقرار سيستمهاي مديريت کيفيت باعث شده است تا علاوه بر استاندارهاي داخلي ، استانداردهاي ISO9001،ISO22000،EFQM ،HALAL CERTIFICATE در فرايند توليد محصولات اين شرکت حاکم شود . محصولات اين شرکت علاوه برتامين نيازهاي بازار داخل سهم قابل توجهي از بازارهاي کشورهاي همجوار را کسب نموده است .